Poradnik LED - BATERLUX

  • Poradnik LED

    Aby cieszyć się udanym zakupem i długim okresem użytkowania, przy wyborze zamienników LEDowych, należy zwrócić uwagę nie tylko na parametry techniczne interesującego nas produktu, ale również na pewne aspekty i zależności przypisane technologii półprzewodnikowej LED. Zawarte poniżej informacje pomogą Państwu zapoznać się z tą nowoczesną i energooszczędną technologią, na tyle, aby mogli Państwo samodzielnie dokonać wyboru odpowiedniego produktu.

    Czytaj więcej...

Slajd - Inteligentne panele LED
Slajd - Panele LED (bez programywalnych funkcji)
Slajd - Liniowe Inteligentne panele LED
Slajd - Inteligentne panele LED dla przemysłu
Slajd - Lampy uliczne LED (bez programowalnych funkcji)

Finansowanie

Oferujemy Państwu skuteczną pomoc w pozyskaniu funduszy na realizację energooszczędnych projektów, w tym również modernizację oświetlenia. Program tzw. samospłaty finansuje inwestycję związaną z wymianą oświetlenia tradycyjnego na energooszczędne LEDowe bez angażowania środków własnych. Forma spłaty to kwota wygenerowanych oszczędności wynikających z mniejszego (minimum 50%) zużycia energii elektrycznej na cele oświetleniowe i mniejszych kosztów konserwacji nowego systemu oświetleniowego.

System finansowania umożliwia:

  • Finansowanie do 100% wartości inwestycji w przypadku Jednostek Samorządu Terytorialnego  i Sektora Finansów Publicznych
  • Do 80% dla pozostałych Podmiotów Gospodarczych

W pierwszej fazie projektu modernizacji oświetlenia wspólnie z zainteresowanym Podmiotem wykonujemy audyt energetyczny. Następnie sporządzamy symulację kosztów zakupu energooszczędnych systemów, spełniających zakładane kryteria oszczędnościowe i jakościowe. W razie konieczności wykonujemy projekt oświetleniowy. Następnie analizujemy koszty i zakładane oszczędności w rachunku za energię elektryczną na cele oświetleniowe. Na tej podstawie ustalany jest okres samospłaty inwestycji i jej całkowity zwrot.

Zapraszamy Państwa do zadawania pytań: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.